Zderzenie trzech osobówek na krajowej „ósemce” - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie trzech osobówek na krajowej „ósemce”

Data publikacji 12.06.2012

Kierujący volkswagenem wjechał w audi, które przesunęło się na przeciwległy pas ruchu zderzając się z jadącym z przeciwka audi Q3. Cztery osoby trafiły do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają augustowscy policjanci.

Wczoraj około godziny 15.30 dyżurny augustowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zderzeniu trzech osobówek na krajowej „ósemce” w rejonie miejscowości Pijawne Polskie. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 44-letni Litwin, kierujący volkswagenem caddy jadąc w kierunku Suwałk najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w  tył audi A2, którym kierowała 44-letnia mieszkanka Augustowa. Kobieta zjechała na przeciwległy pas ruchu zderzając się z audi Q3. W skutek zderzenia pojazdów kierująca audi A2 helikopterem została przetransportowana do szpitala. Podróżujące audi Q3 obywatelki Rosji, 59-letnia kierująca, 60-letnia pasażerka i 9-letnia dziewczynka również trafiły do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają augustowscy policjanci.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl