Tragiczny wypadek na krajowej ósemce - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek na krajowej ósemce

Data publikacji 14.12.2015

Na krajowej ósemce doszło do zderzenia passata z samochodem ciężarowym. W wyniku wypadku nie żyją dwie osoby, a trzecia w stanie ciężkim przebywa w szpitalu. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają augustowscy policjanci.

Minionej soboty, około godziny 4 nad ranem, na drodze krajowej numer osiem, na odcinku drogi pomiędzy Augustowem, a Białobrzegami doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 30-letni obywatel Białorusi jadący passatem zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył bokiem w jadącego z naprzeciwka ciężarowego mercedesa z naczepą. W wyniku zderzenia ciężarówka stanęła w płomieniach. Na miejscu zginął kierowca osobówki. Kobieta i mężczyzna podróżujący volkswagenem w stanie ciężkim trafili do szpitala. Niestety po mimo wysiłku lekarzy, podróżujący osobówką 29-letni obywatel Białorusi nie przeżył. Jadący ciężarowym autem 58-letni obywatel Łotwy, nie doznał żadnych obrażeń ciała. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl