Zginął 40 – letni kierowca punto - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zginął 40 – letni kierowca punto

Data publikacji 27.12.2015

W miejscowości Serski Las doszło do wypadku drogowego. W wyniku zdarzenia 40 – latek kierujący pojazdem zginął na miejscu. 35- letni pasażer auta nie doznał obrażeń ciała. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Wczoraj przed godziną 17.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 16, w miejscowości Serski Las. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że kierujący fiatem punto obywatel Hiszpanii, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na prawe pobocze drogi. Tam auto lewym bokiem uderzyło w przydrożne drzewo i przewróciło się na bok. Mimo podjętej na miejscu akcji reanimacyjnej kierującego autem 40 – letniego mężczyzny nie udało się uratować. Podróżujący z nim 35-letni pasażer nie doznał obrażeń ciała. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl