Policjanci w Osiedlowym Domu Kultury - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci w Osiedlowym Domu Kultury

Data publikacji 03.02.2016

Augustowscy policjanci odwiedzili dzieci uczestniczące w zajęciach w Osiedlowym Domu Kultury w Augustowie w ramach Zimowych Ferii 2016. Mundurowi rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie.

W ramach działań bezpieczne ferie, augustowscy policjanci odwiedzili dzieci biorące udział w zajęciach zorganizowanych przez pracowników Osiedlowego Domu Kultury w Augustowie. W czasie spotkania mundurowi rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie podczas zimowych zabaw. Funkcjonariusze przestrzegali najmłodszych przed wchodzeniem na zamarznięte akweny oraz radzili jak unikać zagrożeń mogących wystąpić podczas zimy. Policjanci przypomnieli również zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz mówili o obowiązku używania elementów odblaskowych przez pieszych. Podczas spotkania mundurowi poruszyli również tematykę związaną z bezpieczeństwem w domu, a także instruowali jak unikać różnego rodzaju zagrożeń w codziennym życiu.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl