Poszukujemy świadków wypadku - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy świadków wypadku

Data publikacji 29.06.2012

Wczoraj w miejscowości Sajenek doszło do potrącenia mieszkanki Augustowa. Kierowca nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Mimo wysiłku lekarzy 61 – letnia kobieta zmarła.

Wczoraj około godziny 17.00 w miejscowości Sajenek doszło do potrącenia kobiety. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że 61 – letnia mieszkanka Augustowa najprawdopodobniej została potrącona przez przyczepę przejeżdżającego samochodu. Kierowca auta nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy. Kobieta z ciężkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala, gdzie pomimo wysiłku personelu medycznego zmarła.

Augustowscy policjanci apelują do wszystkich osób, którzy wczoraj w godzinach popołudniowych podróżowali trasą relacji Augustów – Lipsk i mogli być świadkami zdarzenia, bądź widzieli przejeżdżające trasą samochody osobowe z przyczepą, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Augustowie przy ul. Brzostowskiego 6, lub telefonicznie pod nr tel. 87 643 93 33, 997 lub 112.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl