Okradli piwnice - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Okradli piwnice

Data publikacji 24.03.2016

Augustowscy policjanci ustalili dwóch sprawców kradzieży z włamaniem do piwnic. Mężczyźni przyznali się do kradzieży i odpowiedzą przed sądem.

W minionym tygodniu augustowscy policjanci zostali poinformowani o kradzieży z włamaniem do pomieszczeń piwnicznych na jednym z osiedli w mieście. Ze zgłoszeń wynikało, że sprawcy dostali się do pięciu piwnic, skąd ukradli sprzęt wędkarski, narzędzia, kask motocyklowy oraz inne przedmioty. W wyniku podjętych czynności augustowscy policjanci ustalili, że związek z tymi zdarzeniami mogą mieć dwaj mieszkańcy miasta w wieku 21 i 31 lat. Dodatkowo funkcjonariusze pracujący nad sprawą ustalili, że 21–latek, w nocy z minionego poniedziałku na wtorek włamał się do pomieszczeń piwnicznych w innej części miasta, skąd ukradł dwa motorowery.  Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, do których się przyznali. Za swoje postepowanie odpowiedzą przed sądem. Motorowery zostały zwrócone właścicielom.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl