Policjanci z wizytą u przedszkolaków - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z wizytą u przedszkolaków

Data publikacji 08.04.2016

Augustowscy policjanci spotkali się dziś z dziećmi z Punktu Przedszkolnego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Augustowie. Mundurowi rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie.

Dziś augustowscy policjanci skorzystali z zaproszenia dzieci z Punktu Przedszkolnego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Augustowie. Podczas spotkania mundurowi przedstawili milusińskim wizerunek policjanta oraz mówili jakie elementy umundurowania odróżniają go od przedstawicieli innych służb mundurowych. Następnie funkcjonariusze przypominali najmłodszym o podstawowych zasadach, bezpieczeństwa w ruchu drogowym i mówili jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. Policjanci radzili również jak postępować w przypadku ataku groźnego psa oraz w jaki sposób postępować w przypadku kontaktu z osobami nieznajomymi. Spotkanie zakończyło się prezentacją policyjnego radiowozu, który okazał się największą atrakcją dzisiejszej wizyty.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl