Działania Truck-Bus w powiecie augustowskim - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Działania Truck-Bus w powiecie augustowskim

Data publikacji 11.04.2016

W miniony piątek policjanci z augustowskiej drogówki prowadzili działania Truck-Bus. Funkcjonariusze sprawdzali stan techniczny pojazdów ciężarowych, przewożony ładunek i dokumenty związane z transportem osób i rzeczy. Podczas działań skontrolowano 75 samochodów i nałożono 23 mandaty karne.

W miniony piątek, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji  w Augustowie po raz kolejny prowadzili działania pod nazwą Truck – Bus. Funkcjonariusze poddawali kontroli ciężarówki przemierzające drogi powiatu augustowskiego. W trakcie działań mundurowi sprawdzali stan techniczny pojazdów, przewożony ładunek, trzeźwość kierowców, a także wymagane w transporcie drogowym dokumenty uprawniające do prowadzenia określonych rodzajów pojazdów oraz przewożenia ładunków.

W trakcie działań funkcjonariusze skontrolowali 66 ciężarówek, 5 autobusów i 4 busy. 23 kontrole drogowe zakończyły się nałożeniem mandatów karnych, a 5 pouczeniem. W dwóch przypadkach funkcjonariusze sporządzili wnioski o ukaranie do sądu.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl