Policjanci na targach - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na targach

Data publikacji 15.04.2016

W Augustowskim Centrum Edukacyjnym odbyły się XVIII Targi Kariery i Pracy. Obecni na nich Policjanci zachęcali młodych ludzi do wstąpienia w swoje szeregi oraz rozmawiali o niebezpieczeństwach wynikających z podjęcia pracy za granicą.

Dzisiaj w Augustowskim Centrum Edukacyjnym odbyły się Targi Kariery i Pracy. Przedsięwzięcie skierowane było do absolwentów szkół, poszukujących możliwości dalszej edukacji w szkołach wyższych oraz na rynku  pracy. Tradycyjnie do udziału w targach zostali zaproszeni augustowscy policjanci. Przygotowane przez nich stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży. Chętni zasięgali informacji o zasadach i warunkach doboru do Policji, oraz skorzystali z możliwości obejrzenia i przymierzenia policyjnego sprzętu. Podczas dzisiejszych targów pracy funkcjonariusze wzięli także udział w symulacji wypadku drogowego, przygotowanego przez studentów ratownictwa medycznego z Suwałk. Udział w targach, to również doskonała okazja do przekazania informacji o niebezpieczeństwach jakie mogą wyniknąć w wyniku podjęcia pracy za granicą. Policjanci rozmawiali z zainteresowanymi na temat zagrożeń występujących w tym zakresie, radzili jak postępować, aby ustrzec się przed nimi oraz rozprowadzali materiały profilaktyczne związane z przeciwdziałaniem handlowi ludźmi.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl