W wypadku zginął młody mężczyzna - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W wypadku zginął młody mężczyzna

Data publikacji 29.05.2016

W wyniku wypadku drogowego zginął 24 – letni mieszkaniec gminy Płaska. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Dzisiaj po godzinie 5.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na drodze pomiędzy miejscowościami Mołowiste i Płaska. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że 22 – latek i o dwa lata od niego starszy kolega jechali audi w kierunku miejscowości Płaska. W pewnej chwili kierowca auta stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze drogi. Tam pojazd dachował i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia 24 – letni mieszkaniec gminy Płaska wypadł z samochodu i poniósł śmierć na miejscu. Jadący z nim kolega w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Augustowscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia oraz kto w chwili zdarzenia był kierowcą auta.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl