O bezpieczeństwie podczas wakacji w Lipsku - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

O bezpieczeństwie podczas wakacji w Lipsku

Policjanci spotkali się z uczniami Zespołu Szkół Samorządowych w Lipsku. Mundurowi rozmawiali z uczniami o bezpieczeństwie oraz o odpowiedzialności nieletnich w świetle prawa.

Augustowscy policjanci spotkali się z uczniami ze Zespołu Szkół Samorządowych w Lipsku. Podczas zajęć z najmłodszymi uczniami szkoły mundurowi rozmawiali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku. Policjanci poruszyli tematy dotyczące bezpiecznego spędzania czasu nad wodą, w lesie, na podwórku oraz jak się zachować w przypadku ataku agresywnego psa. Na spotkaniu z uczniami klas starszych oprócz prelekcji o bezpieczeństwie, funkcjonariusze omówili również zasady odpowiedzialności nieletnich w świetle obowiązujących przepisów prawa. Na każdym ze spotkań policjanci poruszyli tematykę związaną z bezpieczeństwem w ruchu drogowym oraz przypominali słuchaczom o obowiązku noszenia elementów odblaskowych przez pieszych.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl