Policjanci na targach - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na targach

Data publikacji 25.04.2014

W Augustowskim Centrum Edukacyjnym odbyły się Targi Pracy. Obecni na nich Policjanci zachęcali młodych ludzi do wstąpienia w swoje szeregi oraz rozmawiali o niebezpieczeństwach wynikających z podjęcia pracy za granicą.

 W ciągu ostatnich dwóch dni w Augustowskim Centrum Edukacyjnym trwały targi szkół wyższych oraz Augustowskie Targi Kariery i Pracy 2014. Przedsięwzięcie skierowane było do absolwentów szkół, poszukujących możliwości na rynku pracy. Tradycyjnie do udziału w targach zostali zaproszeni augustowscy policjanci. Przygotowane przez nich stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży. Chętni zasięgali informacji o zasadach i warunkach doboru do Policji, oraz skorzystali z możliwości obejrzenia i przymierzenia policyjnego sprzętu. Udział w targach to doskonała okazja do przekazania informacji o niebezpieczeństwach jakie mogą wyniknąć w wyniku podjęcia pracy za granicą. Policjanci rozmawiali z zainteresowanymi na temat zagrożeń występujących w tym zakresie, radzili jak postępować, aby ustrzec się przed nimi oraz rozprowadzali materiały profilaktyczne związane z przeciwdziałaniem handlowi ludźmi.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl