Śmiertelny wypadek w Cisewie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek w Cisewie

Data publikacji 15.09.2016

W miejscowości Cisów, na drodze krajowej nr 8 doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Na miejscu zginął 37 – letni kierowca opla. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Wczoraj kilka minut przed północą dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o czołowym zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką. Do zdarzenia doszło w miejscowości Cisów na drodze krajowej nr 8.  Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że jadący oplem, w kierunku Augustowa 37 – letni mieszkaniec Augustowa, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku dafem. W wyniku uderzenia doszło do pożaru obu pojazdów. Jadący oplem mężczyzna zginął na miejscu. Jadący ciężarówką 55 – letni obywatel Rosji nie doznał żadnych obrażeń ciała. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez ponad 8 godzin. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl