Zderzenie motocykla z samochodem - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie motocykla z samochodem

Data publikacji 16.09.2016

Motocyklista uderzył w tył samochodu osobowego. W wyniku zdarzenia z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Wczoraj kilka minut po godzinie 18.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło w miejscowości Gatne Drugie, na trasie relacji Augustów – Suwałki. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że kierująca peugeotem, 31 – letnia mieszkanka powiatu augustowskiego zatrzymała się przy lewej krawędzi jezdni, w celu wykonania manewru skrętu w lewo, w drogę podporządkowaną. W tym momencie w tył jej auta uderzył jadący motocyklem 24 – letni mieszkaniec Suwałk. W wyniku zdarzenia motocyklista doznał złamania przedramienia lewej ręki oraz urazu lewej nogi. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl