Zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości

Data publikacji 11.10.2016

Na ulicy Wypusty w Augustowie policjanci zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o 54km/h w terenie zabudowanym oraz ukarali dwóch kierowców, którzy poruszali się z nadmierną prędkością. Czynności były realizowane w związku ze zgłoszeniami na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Wczoraj funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego w Augustowie wykonywali czynności związane z weryfikacją zgłoszeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jedno z nich dotyczyło przekraczania dozwolonej prędkości, na ulicy Wypusty w Augustowie. W trakcie realizacji czynności mundurowi pracowali z wykorzystaniem ręcznego miernika prędkości. W niespełna godzinę czasu funkcjonariusze zatrzymali trzech kierowców pojazdów, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Dwóch z nich zostało ukaranych mandatami karnymi. Jadącemu audi mieszkańcowi powiatu ełckiego policjanci zatrzymali prawo jazdy, w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości o 54 km/h, przy ograniczeniu prędkości do 40 km/h. W trakcie kontroli dodatkowo okazało się, że mężczyzna jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. 24 – latek za swoje postepowanie odpowie przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl