„Odblaski? Biorę w ciemno!” w Gminie Bargłów Kościelny - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Odblaski? Biorę w ciemno!” w Gminie Bargłów Kościelny

Data publikacji 18.10.2016

W ramach działań informacyjno – edukacyjnych pn. .„Odblaski? Biorę w ciemno” augustowscy policjanci odwiedzili dziś dzieci z gminy Bargłów Kościelny.

Augustowscy policjanci podczas działań profilaktycznych „Bezpieczna Droga do Szkoły” spotykają się z uczniami i przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas każdego spotkania mundurowi mówią najmłodszym jak ważne jest używanie elementów odblaskowych podczas poruszania się poza terenem zabudowanym po zmierzchu.

Dziś, wspólnie z dyrekcją Zespołu Szkół w Bargłowie Kościelnym i przedstawicielami Gminy Bargłów Kościelny, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego augustowskiej Policji odwiedzili przedszkolaków z punktu przedszkolnego w Bargłowie Kościelnym. Mundurowi, w ramach działań pod nazwą „Odblaski? Biorę w ciemno!” przekazali dzieciom elementy odblaskowe, których zakup został sfinansowany przez Gminę Bargłów Kościelny. Mundurowi przypomnieli najmłodszym jak ważne jest używanie elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym, po zmierzchu oraz Zachęcali do używania ich także w terenie zabudowanym.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl