20 - latek z narkotykami - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

20 - latek z narkotykami

Data publikacji 22.10.2012

20-latek z narkotykami Augustowscy policjanci zatrzymali 20 – letniego augustowianina. Mieszkaniec miasta miał przy sobie 16 tabletek ekstazy i 10 gram metaamfetaminy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W miniony piątek około godziny 21.00, w miejscowości Nowinka, augustowscy policjanci zatrzymali do kontroli opla. Samochodem jechało czterech młodych mężczyzn. Podczas szczegółowej kontroli, w kieszeni bluzy jednego z pasażerów policjanci znaleźli dwie zapinane strunowo torebki. W jednej z nich znajdowało około 10 gramów białej substancji, a w drugiej 16 zielonych tabletek. Wstępne badania przeprowadzone narkotesterem wykazały, że białą substancją jest metaamfetamina, a tabletkami narkotyk o nazwie ekstazy. Łączna czarnorynkowa wartość narkotyków to ponad 700 złotych. W czasie dalszych czynności policjanci w mieszkaniu 20 – letniego augustowianina znaleźli wagę miligramową oraz zapinane strunowo torebki. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań. Kolejnego dnia usłyszał zarzuty, do których się przyznał i skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl