Policjanci w przedszkolu - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci w przedszkolu

Data publikacji 23.10.2012

W ramach działań profilaktycznych „Bezpieczna droga do szkoły”. Augustowscy policjanci spotkali się z dziećmi z przedszkola nr 2 w Augustowie oraz z punktu przedszkolnego przy ulicy Mostowej. Mundurowi rozmawiali z najmłodszymi o bezpieczeństwie.

Trwają działania „Bezpieczna droga do szkoły”. Jednym z elementów przedsięwzięcia są spotkania mundurowych z uczniami najmłodszych klas szkół podstawowych oraz z przedszkolakami. Dziś augustowscy policjanci spotkali się z dziećmi z Przedszkola nr 2 w Augustowie, a następnie odwiedzili najmłodszych z punktu przedszkolnego przy ulicy Mostowej w Augustowie. W pierwszej części spotkania mundurowi zaprezentowali najmłodszym podstawowe elementy ubioru oraz wyposażenia policjanta. Następnie funkcjonariusze przypomnieli dzieciom obowiązujące zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, radzili w jaki sposób postępować w przypadku ataku groźnego psa, bądź kontaktu z osobą obcą.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl