Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Augustowcy policjanci zapraszają mieszkańców do udziału w debacie społecznej

Data publikacji 21.11.2016

Realizacja programu "Nie Bądźmy Obojętni" oraz funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, to tematy debaty społecznej, która odbędzie się 24 listopada 2016 roku, o godzinie 13.00 w Miejskim Domu Kultury w Augustowie, przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 9. Augustowscy policjanci zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w dyskusji.

Komendant Powiatowy Policji w Augustowie zaprasza mieszkańców miasta i powiatu na debatę społeczną poświęconą realizacji przez Policję programu "Nie Bądźmy Obojętni" oraz funkcjonowaniu Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Spotkanie odbędzie się 24 listopada 2016 roku o godz. 13.00 w sali Miejskiego Domu Kultury w Augustowie, przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 9. Wspólna debata pozwoli na wymianę informacji pomiędzy Policją, a mieszkańcami, w zakresie niesienia pomocy osobom staszym, nieporadnym życiowo, potrzebującym wsparcia szczególnie w okresie jesienno - zimowym. Podczas spotkania zostaną także przedstawione dotychczasowe efekty wynikające z funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w debacie, serdecznie zapraszamy,
 w dniu 24 listopada 2016 roku, o godz. 13.00,
 do Miejskiego Domu Kultury w Augustowie,
przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 9.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl