Zderzenie dwóch aut - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie dwóch aut

Data publikacji 12.05.2014

Augustowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 46 – letniemu kierowcy uno. Mężczyzna odpowie przed sądem za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

W minioną niedzielę przed godziną 11.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o zderzeniu dwóch aut. Do kolizji doszło na drodze pomiędzy miejscowością Huta i Fiedorowizna w gminie Sztabin. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że jadący fiatem 46 – letni mieszkaniec Rajgrodu stracił panowanie nad pojazdem i podczas pokonywania zakrętu zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwnego kierunku Skodą. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły cztery osoby podróżujące samochodami. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że szczęśliwie żaden z uczestników zdarzenia nie doznał poważnych obrażeń ciała. W związku z rażącym naruszeniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu prawo jazdy kierowcy uno. Mężczyzna odpowie przed sądem za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl