Dachowanie w Kamieniu - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dachowanie w Kamieniu

Data publikacji 06.11.2012

Na krajowej ósemce w miejscowości Kamień dachowało audi. Okazało się, że kierowca był pijany i nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Dwoje z czworga pasażerów auta z obrażeniami ciała trafiło do szpitala w Augustowie. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Wczoraj kilka minut po południu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został powiadomiony o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kamień na drodze krajowej nr 8. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku Sztabina 20 - letni mieszkaniec tamtejszej gminy stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu gdzie dachował. Autem podróżowało jeszcze trzech mężczyzn i kobieta. Dalsze ustalenia wskazały, że cztery osoby jadące autem były pijane. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało blisko dwa promile alkoholu w jego organizmie, a u jego dwóch pasażerów nieco ponad 1,5 promila. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiło dwoje pasażerów. 43 – letnia pasażerka, która doznała urazu klatki piersiowej i barku oraz 34 – letni pasażer, który doznał urazu kręgosłupa. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało w jego organizmie 3,6 promila alkoholu. Kierowca został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań. W trakcie czynności wyszło na jaw, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - http://www.augustow.policja.gov.pl