Z narkotykami do drogerii - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z narkotykami do drogerii

Data publikacji 15.11.2012

Augustowscy policjanci zatrzymali 33 – letniego mieszkańca Ełku. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież w jednej z drogerii oraz o posiadanie narkotyków.

Wczoraj około godziny 14.00 augustowscy policjanci zostali poinformowani przez personel jednej z drogerii w mieście o ujęciu sprawcy kradzieży. Po przybyciu do sklepu pracownik ochrony przekazał mundurowym 33 – letniego mieszkańca Ełku. Mężczyzna w kieszeniach kurtki posiadał elektryczne szczoteczki do zębów oraz artykuły drogeryjne o łącznej wartości przekraczającej 500 złotych. Z relacji pracowników sklepu wynikało, że Ełczanin próbował opuścić sklep nie uiszczając opłaty za towar. Następnie policjanci ustalili, że ten sam mężczyzna, będąc dwa tygodnie temu w tej samej drogerii najprawdopodobniej dokonał kradzieży szczoteczek elektrycznych o łącznej wartości około 300 złotych. W czasie przeszukania odzieży policjanci znaleźli w jednej z kieszeni trzy torebki z białym proszkiem o wadze blisko 6 gram. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że substancja jest amfetaminą. Ełczanin został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań. Augustowscy policjanci prowadzą postępowanie w tej sprawie.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - http://www.augustow.policja.gov.pl