Zatankował, nie zapłacił i odjechał. Zatrzymali go policjanci. - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatankował, nie zapłacił i odjechał. Zatrzymali go policjanci.

Data publikacji 26.11.2012

Augustowscy policjanci zatrzymali 24 – letniego obywatela Rosji. Mężczyzna zatankował paliwo na jednej ze stacji paliw i odjechał bez uiszczania opłaty. 24 – latek usłyszał już zarzuty i skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze.

W nocy z czwartku na piątek augustowscy policjanci zostali poinformowani o kradzieży paliwa na jednej ze stacji paliw w Augustowie. Z treści zgłoszenia wynikało, że kilka minut po północy kierowca zatankował mercedesa na kwotę bliską 270 złotych i odjechał ze stacji. Kilka minut po zgłoszeniu policjanci pełniący służbę na terenie miasta podjęli kontrolę opisywanego pojazdu. Podczas czynności okazało się, że kierowcą auta jest 24 – obywatel Rosji, który kilka minut wcześniej odjechał ze stacji paliw nie uiszczając opłaty za paliwo. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy. Kolejnego dnia usłyszał zarzuty kradzieży paliwa do których się przyznał. Mężczyzna skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze grzywny. Po opłaceniu wszelkich należności pojechał w dalszą drogę.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl