Szlanką w samochód - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szlanką w samochód

Data publikacji 10.12.2012

Augustowscy policjanci zatrzymali 30 – letniego mieszkańca gminy Bargłów Kościelny. Mężczyzna wczoraj wieczorem uszkodził samochód. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 2,8 promila alkoholu.

Wczoraj kilka minut po godzinie 20.00 augustowscy policjanci zostali poinformowani o uszkodzeniu samochodu. Do zdarzenia doszło na ulicy 3 - ego Maja w Augustowie. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że przechodzący przez przejście dla pieszych 30 - letni mężczyzna rzucił szklanką po piwie w bmw, którego kierowca zatrzymał się w celu umożliwienia przejścia na druga stronę jezdni. Z dalszych ustaleń wynikało, że następnie mężczyzna podbiegł do auta i szarpał za przednie lewe drzwi. W wyniku zdarzenia sprawca zarysował lakier na pokrywie silnika auta i wyrwał z drzwi tapicerkę. Właściciel wstępnie oszacował straty na 1000 złotych. Policjanci zatrzymali 30 – letniego mieszkańca gminy Bargłów Kościelny u którego badanie alkomatem wykazało blisko 2,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna spędził noc w policyjnej izbie zatrzymań. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany i skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl