Wypadek na skrzyżowaniu ulic Kwaśnej z Nowomiejską - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Kwaśnej z Nowomiejską

Data publikacji 17.12.2012

Na skrzyżowaniu ulicy Kwaśnej z Nowomiejską doszło do wypadku drogowego. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Augustowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 31 – letniej mieszkance gminy Nowinka oraz ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

W minioną sobotę kilka minut przed godziną 10.00, na skrzyżowaniu ulic Kwaśnej z Nowomiejską doszło do zderzenia dwóch aut i potrącenia pieszej. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 31 – letnia mieszkanka gminy Nowinka jechała volkswagenem ulicą Kwaśną. Kobieta najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 18 – letniej mieszkance Augustowa, jadącej oplem ulicą Nowomiejską. W wyniku zderzenia, volkswagen został przepchnięty na chodnik, a tam uderzył w 69 – lenią mieszkankę Augustowa. W wyniku uderzenia kobieta została przerzucona przez ogrodzenie posesji. Kobieta ze złamaniem nogi oraz obrażeniami głowy została przetransportowana do szpitala. Na obserwacji pozostała również 69 – letnia pasażerka golfa, która doznała urazu klatki piersiowej. 31 – letniej kierującej golfem policjanci zatrzymali prawo jazdy za pokwitowaniem. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalane są przez Augustowskich policjantów.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl