Zderzenie dwóch ciężarówek - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie dwóch ciężarówek

Data publikacji 17.12.2012

Dzisiaj rano w miejscowości Pjawne Polskie, na drodze krajowej nr 8 doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. W wyniku wypadku obywatel Serbii z obrażeniami ciała trafił do szpitala. W miejscu zdarzenia droga była całkowicie zblokowana przez ponad 4 godziny. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg wypadku.

Dzisiaj kilka minut przed godziną 6.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o zderzeniu dwóch ciężarówek. Do zdarzenia doszło na wysokości miejscowości Pijawne Polskie na drodze krajowej nr 8. Po przybyciu na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że jadący scanią w kierunku Augustowa 52 – letni mieszkaniec województwa mazowieckiego zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku 46 – letnim obywatelem Serbii, który kierował dafem. W wyniku zderzenia obywatel Serbii doznał złamania nóg oraz wielonarządowego urazu ciała. Obywatel Polski doznał urazu nogi. W miejscu zdarzenia krajowa droga nr 8 była całkowicie zablokowana przez ponad 4 godziny. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg wypadku.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl