Kolejne Prawa Jazdy zatrzymane za przekroczenie dozwolonej prędkości - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne Prawa Jazdy zatrzymane za przekroczenie dozwolonej prędkości

Data publikacji 23.02.2017

Nałożeniem dwóch 500 złotowych mandatów karnych oraz zatrzymaniem uprawnień do kierowania zakończyły się kontrole policyjne w miejscowości Żarnowo w gminie Augustów. Czynności były realizowane w związku ze zgłoszeniami na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Podczas swoich codziennych zadań policjanci wykonują zadania związane z weryfikacją zgłoszeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jednym ze zgłoszonych zagrożeń jest przekraczanie dozwolonej prędkości, w miejscowości Żarnowo, w gminie Augustów. W trakcie realizacji czynności mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego zarejestrowali dwa wykroczenia polegające na przekroczeniu dozwolonej prędkości o 50km/h w terenie zabudowanym. Pierwszy przypadek dotyczył 57 – letniej mieszkanki Sejn, która przekroczyła prędkość o 65 km/h, a kolejny 27 – letniego mieszkańca Ełku, który jechał przez teren zabudowany z prędkością 102 km/h. W obydwu przypadkach kontrole zakończyły się nałożeniem 500 złotowych mandatów karnych oraz zatrzymaniem uprawnień do kierowania pojazdami, w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl