Okradał elektryczne skrzynki - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Okradał elektryczne skrzynki

Data publikacji 31.01.2011

Augustowscy policjanci zatrzymali 24-latka, który na placach budowy włamywał się do elektrycznych skrzynek i je okradał. Właściciele straty oszacowali na około 20 tysięcy złotych. Dzisiaj Sąd zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju.

W minioną sobotę rano policjanci z Augustowa na ulicy Mazurskiej zatrzymali rowerzystę. W trakcie sprawdzania mundurowi znaleźli pod kurtką 24-latka ukryte bezpieczniki oraz przedmioty mogące służyć do popełnienia przestępstwa. Mieszkaniec Augustowa trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze ustali, że mężczyzna od września ubiegłego roku do stycznia tego roku włamywał się do elektrycznych skrzynek umieszczonych na placach budowy na terenie Augustowa. Sprawca kradł z nich między innymi włączniki, rozłączniki, bezpieczniki oraz gniazda siłowe. Właściciele straty oszacowali na około 20 tysięcy złotych. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do popełnionych czynów. Dzisiaj Sąd zastosował wobec 24-latka dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl