Zakupy nie zając - nie uciekną! - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zakupy nie zając - nie uciekną!

Data publikacji 13.04.2017

Augustowscy policjanci wzięli udział w działaniach promujących bezpieczne zachowania w ruchu drogowym. Mundurowi apelowali o rozwagę na drodze i wręczali elementy profilaktyczne.

Dziś augustowscy policjanci wzięli udział w działaniach profilaktycznych pod nazwą Zakupy nie zając – nie uciekną! Bezpiecznie dojdź / dojedź do celu. Przedsięwzięcie skierowane było zarówno do pieszych, jak i zmotoryzowanych  uczestników ruchu drogowego. Jego celem była edukacja społeczeństwa w zakresie promowania należytych zachowań na drodze oraz minimalizacja zdarzeń z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego. Zlokalizowani w rejonie newralgicznych przejść dla pieszych policjanci, apelowali do zmierzających na zakupy, aby mimo przedświątecznej „zakupowej gorączki” nie zapominali o zachowaniu zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas działań mundurowi wręczali napotkanym materiały profilaktyczne z elementami odblaskowymi.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl