Nietrzeźwi na drogach powiatu augustowskiego - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwi na drogach powiatu augustowskiego

Data publikacji 27.04.2017

Minionej doby augustowscy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Jednym z nich okazał się jadący ciężarówką obywatel Rosji u którego badanie alkomatem wykazało 2,4 promila alkoholu w organizmie.

Minionej doby,  augustowscy policjanci zatrzymali na drogach powiatu trzech nietrzeźwych kierujących. Pierwszego z nich zatrzymano około godziny 15.00 w miejscowości Bargłów Kościelny. Mężczyzna kierował mercedesem, a badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 1,8 promila alkoholu. Kolejny nietrzeźwy został zatrzymany kilka minut przed północą w miejscowości Sztabin. Okazało się, że obywatel Rosji kierował ciężarowym dafem mając w organizmie blisko 2,4 promila alkoholu. Kolejnego nietrzeźwego, policjanci poddali badaniu na stan trzeźwości około godziny 5.00, na Al. K. Wyszyńskiego. Tym razem był to kierujący rowerem mieszkaniec gminy Puńsk. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2,14 promila alkoholu. Ciężarówka którą kierował obywatel Rosji została odholowana na parking strzeżony, a kierowca zatrzymany do wyjaśnienia sprawy. Wszyscy trzej mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl