Stracili Prawo Jazdy za „prędkość” - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Stracili Prawo Jazdy za „prędkość”

Data publikacji 22.05.2017

Zatrzymane prawo jazdy oraz mandaty karne za przekroczenie dozwolonej prędkości na ulicy Obrońców Westerplatte w Augustowie oraz w miejscowości Dalny Las. To efekt weryfikacji zgłoszeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Augustowscy policjanci, w minioną sobotę, realizowali czynności związane z weryfikacją zgłoszeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dotyczyły one przekraczania dozwolonej prędkości w miejscowości Dalny Las i na ulicy Obrońców Westerplatte w Augustowie. W trakcie sprawdzania zgłoszeń mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli jadącego toyotą 20–letniego mieszkańca gminy Augustów, który na ulicy Obrońców Westerplatte przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h. Kolejny patrol podczas realizacji zadań w miejscowości Dalny Las zatrzymał jadącego mercedesem 21 – letniego mieszkańca Białegostoku, który przekroczył dozwoloną prędkość o 52 km/h. W obu przypadkach funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy oraz ukarali kierowców mandatami karnymi, w związku z przekroczeniem przez nich dozwolonej prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl