Uczniowie z wizytą u augustowskich Policjantów - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uczniowie z wizytą u augustowskich Policjantów

Data publikacji 08.06.2017

Uczniowie Zespołu Szkół Społecznych w Augustowie odwiedziły augustowskich policjantów. Goście zwiedzali budynek komendy, oglądali służbowe pojazdy oraz wysłuchali prelekcji o bezpieczeństwie.

Dzisiaj augustowskich policjantów odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Społecznych w Augustowie. Goście oglądali służbowe pojazdy, dowiedzieli się na czym polega praca poszczególnych funkcjonariuszy w jednostce oraz zwiedzali budynek komendy. Podczas wizyty, w ramach działań „Kręci mnie bezpieczeństwo”, mundurowi rozmawiali z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także radzili jak unikać niebezpieczeństw mogących wystąpić w życiu codziennym. W trakcie prelekcji funkcjonariusze szczególną uwagę zwrócili na obowiązek używania elementów odblaskowych podczas poruszania się poza terenem zabudowanym, po zmierzchu oraz zachęcali do używania ich, także w terenie zabudowanym. W związku ze zbliżającym się okresem letniego wypoczynku, policjanci radzili jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl