O bezpiecznych wakacjach w Netcie Pierwszej - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

O bezpiecznych wakacjach w Netcie Pierwszej

Data publikacji 12.06.2017

Augustowscy policjanci spotkali się z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Netcie Pierwszej. Funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie w czasie wakacji, oraz brali udział w ocenianiu prac konkursowych w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Augustowscy policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Netcie Pierwszej. To jedno z wielu spotkań, w ramach działań „Bezpieczne Wakacje” , które mundurowi odbywają z uczniami przed zakończeniem roku szkolnego. Podczas spotkania policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku, przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, mówili o bezpiecznych zachowaniach podczas pobytu nad wodą oraz w czasie wypraw do lasu. W trakcie pobytu w szkole mundurowi informowali uczniów o ogólnopolskiej kampanii MSWiA pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo” oraz zachęcali do wzięcia udziału w konkursie filmowym „FILMOWY przeWODNIK”. Funkcjonariusze brali także udział w ocenianiu prac plastycznych oraz wręczaniu nagród uczestnikom konkursu profilaktycznego promującego bezpieczne zachowania podczas letniego wypoczynku, zorganizowanego w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”. Kolejnym etapem dzisiejszej wizyty było spotkanie z milusińskimi z punktu przedszkolnego. Tam mundurowi przedstawili dzieciom wizerunek policjanta oraz opowiadali o swojej pracy. Dużą atrakcją wśród przedszkolaków okazała się prezentacja policyjnego motocykla, którą zakończono spotkanie.   

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl