Spotkanie z uczniami w Bargłowie Kościelnym - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie z uczniami w Bargłowie Kościelnym

Data publikacji 22.06.2017

Augustowscy policjanci spotkali się z uczniami z Zespołu Szkół w Bargłowie Kościelnym. Mundurowi rozmawiali o bezpieczeństwie w czasie letniego wypoczynku.

Dziś augustowscy policjanci spotkali się z uczniami Zespołu Szkół w Bargłowie Kościelnym. To kolejne spotkanie w ramach realizacji działań „Bezpieczne Wakacje”. Podczas spotkania mundurowi rozmawiali z dziećmi o zagrożeniach na jakie narażeni są młodzi ludzie w czasie wakacji oraz mówili jak ich unikać. Funkcjonariusze poruszyli również kwestie związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, przypominając przy tym o używaniu przez najmłodszych elementów odblaskowych. Policjanci apelowali, aby najmłodsi korzystali z kąpieli nad wodą wyłącznie pod opieką osób dorosłych, przy czym przedstawili założenia kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą”, pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka - Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl