Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kręci mnie bezpieczeństwo… wśród uczestników obozów w powiecie augustowskim

Data publikacji 12.07.2017

Mundurowi z Augustowa spotykają się z kolonistami i rozmawiają z nimi o bezpieczeństwie. Policjanci przedstawiają założenia kampanii Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą.

Augustowscy dzielnicowi wspólnie z funkcjonariuszami zajmującymi się profilaktyką społeczną prowadzą działania profilaktyczne bezpieczne wakacje. W ramach przedsięwzięcia mundurowi uczestniczą w spotkaniach z młodzieżą kolonijną odwiedzającą powiat augustowski oraz uczestniczą w festynach i piknikach profilaktycznych. W czasie spotkań mundurowi rozmawiają z uczestnikami kolonii o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku, oraz apelują o zachowanie zasad bezpieczeństwa przedstawiając przy tym założenia ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej "Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą", pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. W bieżącym tygodniu policjanci odwiedzili obozy harcerskie oraz federacji skautingu stacjonujące w gminie Nowinka i Płaska. Mundurowi dodatkowo zachęcali najmłodszych uczestników obozów do wzięcia udziału w konkursie Zostań Dzielnicowym Frankiem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl