Policjanci na Wodnej Akademii - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na Wodnej Akademii

Data publikacji 13.07.2017

Augustowscy policjanci spotkali się z uczestnikami Wodnej Akademii 2017. Funkcjonariusze rozmawiali o bezpieczeństwie oraz przedstawiali założenia kampanii Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą.

W ramach realizacji działań bezpieczne wakacje, augustowscy policjanci spotkali się wczoraj z uczestnikami Wodnej Akademii 2017. Podczas spotkania mundurowi rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku. Funkcjonariusze przypomnieli o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz mówili o obowiązku używania elementów odblaskowych przez pieszych poza terenem zabudowanym, po zmierzchu. W swoim wystąpieniu policjanci apelowali o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas pobytu nad wodą, przedstawiając przy tym założenia ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej "Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą", pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dodatkowo policjanci zachęcali dzieci  do wzięcia udziału w konkursie Zostań Dzielnicowym Frankiem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl