Kołpaki wrócą do właścicieli - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kołpaki wrócą do właścicieli

Data publikacji 27.04.2011

Augustowscy policjanci zatrzymali 22 – letniego mieszkańca miasta, który posiadał przy sobie kradzione kołpaki z kół samochodowych. Mężczyzna przyznał się do kradzieży i skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze.

W wielkanocny poniedziałek około godziny 7.00 augustowscy policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, który przenosi znaczną ilość kołpaków samochodowych. Skierowani na miejsce interwencji funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu próbował uciekać. Po krótkim pościgu mundurowi zatrzymali 22 - letniego mieszkańca miasta, który miał przy sobie 10 kołpaków.  Zatrzymany nie potrafił wyjaśnić jak wszedł w ich posiadanie. Chwilę później policjanci ustalili, że 4 kołpaki pochodzą z zaparkowanego nieopodal chevroleta. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy. Podczas przesłuchania przyznał się do kradzieży wszystkich 10 kołpaków i skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze. Skradzione przedmioty zostaną teraz zwrócone właścicielom.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl