Wybił szybę i uciekł. Zatrzymali go policjanci - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wybił szybę i uciekł. Zatrzymali go policjanci

Data publikacji 28.09.2017

Augustowscy policjanci zatrzymali 22 – letniego mieszkańca miasta podejrzanego o dokonanie zniszczenia mienia. Mężczyzna odpowie przed sądem.

Wczoraj kilka minut po godzinie 6.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie otrzymał informację o wybiciu szyby w zaparkowanym samochodzie. Ze zgłoszenia wynikało, że sprawca tego zdarzenia oddala się ulicą Kopernika. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, załoga policyjnego radiowozu zauważyła mężczyznę odpowiadającego rysopisowi sprawcy. Chwilę później po krótkotrwałym pościgu, 22 – letni mieszkaniec miasta został zatrzymany. W toku dalszych ustaleń, policjanci ustalili, że chwilę wcześniej  22 – latek wybił również szybę w drzwiach łazienki oraz zniszczył poręcz schodów wejściowych, w mieszkaniu wynajmowanym przez swoich znajomych. Augustowianin został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 1,8 promila alkoholu. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl