Wypadek na "ósemce" - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek na "ósemce"

Data publikacji 04.05.2011

W wyniku zderzenia ciężarówki z małym volkswagenem dwie osoby zostały ranne. Okoliczności wypadku w miejscowości Pijawne Polskie wyjaśniają augustowscy policjanci.

2 maja kilkanaście minut po godzinie 14 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie odebrał sygnał o wypadku na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Pijawne Polskie w gminie Nowinka. Z wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący ciężarowym man-em 54-letni mieszkaniec stolicy uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku volkswagena polo. Do zderzenia doszło w trakcie gdy osobowe auto skręcało w lewo z krajowej „ósemki” w drogę wiodącą do Pijawnego Polskiego. W wyniku wypadku kierująca polo 40-letnia mieszkanka Grajewa z obrażeniami ręki, twarzy i ogólnymi potłuczeniami została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Ucierpiała również podróżująca z nią pasażerka, którą z ogólnymi obrażeniami ciała i podejrzeniem wstrząśnienia mózgu z miejsca zdarzenia do szpitala odwieziona została karetką pogotowia. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają augustowscy policjanci.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl