Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci w przedszkolu Sióstr Urszulanek im. Jana Pawła II w Augustowie

Data publikacji 05.10.2017

Policjanci odwiedzili dzieci z przedszkola Sióstr Urszulanek w Augustowie. Mundurowi rozmawiali o bezpieczeństwie

W ramach działań profilaktycznych „Bezpieczna Droga do Szkoły” augustowscy policjanci skorzystali z zaproszenia dzieci z Przedszkola Sióstr urszulanek im. Jana Pawła II w Augustowie. Podczas wizyty mundurowi zaprezentowali najmłodszym podstawowe elementy ubioru i wyposażenia policjanta oraz opowiadali o swoim zawodzie. Kolejną część spotkania mundurowi poświęcili tematyce związanej z bezpieczeństwem najmłodszych w ruchu drogowym, przy czym szczególną uwagę poświęcili obowiązkowi używania elementów odblaskowych, poza terenem zabudowanym, po zmierzchu. Dużą atrakcją okazała się prezentacja policyjnego radiowozu, która zakończono spotkanie.

Przekazane informacje i prowadzony program wpisują się w kalendarz ogólnopolskiej kampanii pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo…przez cały rok szkolny” pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl