Bezpieczne Wakacje w Janówce - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne Wakacje w Janówce

Data publikacji 31.05.2011

Augustowscy policjanci wspólnie z przedstawicielami Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa radzili uczniom ze Szkoły Podstawowej w Janówce jak bezpiecznie spędzić wakacje. 

W ramach realizacji programu „Bezpieczne wakacje” augustowscy policjanci wspólnie z przedstawicielami Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Augustowie, odwiedzili dziś uczniów Szkoły Podstawowej w Janówce. Podczas wizyty najmłodsi wysłuchali prelekcji o tematyce związanej z bezpieczeństwem podczas letniego wypoczynku. Prelegenci przestrzegali, przed kontaktem z osobami obcymi, przypomnieli o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas pobytu nad wodą, oraz w czasie wypraw do lasu. Goście mówili także o niebezpieczeństwach występujących podczas prac polowych. Na zakończenie spotkania przedstawiciele agencji wręczyli uczniom kamizelki odblaskowe. Policjanci poruszyli także tematykę bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zachęcali najmłodszych do korzystania z kamizelek odblaskowych.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl