Zatrzymani w związku z podejrzeniem uszkodzenia pojazdu - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani w związku z podejrzeniem uszkodzenia pojazdu

Augustowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o uszkodzenie pojazdu. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą oni przed sądem.

Dyżurny augustowskiej komendy, w minioną niedzielę po godzinie 22.00, został poinformowany o uszkodzeniu samochodu na ulicy Obrońców Westerplatte w Augustowie. Z relacji zgłaszającego wynikało, że sprawcy wyrwali klamkę tylnych lewych drzwi oraz zamek pokrywy bagażnika w zaparkowanym passacie, po czym oddalili się z miejsca zdarzenia. Wysłani na miejsce interwencji kryminalni, zatrzymali na ulicy Osiedlowej 23-letniego mieszkańca gminy Augustów, jednego z podejrzanych o uszkodzenie mienia. Chwilę później na ulicy Brzostowskiego policyjny patrol zauważył mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać w kierunku osiedla Śródmieście. Już po chwili uciekinier został zatrzymany. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec gminy Augustów. Badanie alkomatem u pierwszego z nich wykazało1,7 promila alkoholu w organizmie, natomiast u drugiego blisko 2 promile. Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia sprawy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl