Zderzenie gigantów - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie gigantów

Data publikacji 09.06.2011

Na krajowej „ósemce” w miejscowości Sztabin doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Kierowcy dwóch aut trafili do szpitala. 48–letni obywatel Litwy po kilku godzinach zmarł. 26–letni mieszkaniec Parczewa z ogólnymi obrażeniami ciała pozostał na obserwacji. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Dzisiaj kilka minut po godzinie 3.00 na trasie relacji Augustów – Białystok, w miejscowości Sztabin doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku Augustowa obywatel Litwy, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka volvo. W wyniku zdarzenia 48 – letni kierowca scanii w stanie krytycznym trafił do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł. Jadący volvo 26 – latek mieszkaniec Parczewa doznał ogólnych potłuczeń ciała i pozostał w szpitalu na obserwacji. Augustowscy policjanci ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl