Dzielnicowy spotkał się z handlującymi - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy spotkał się z handlującymi

Data publikacji 13.12.2017

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Augustowie realizują spotkania w ramach programu „Dzielnicowy Bliżej Nas”. Funkcjonariusz obsługujący rejon służbowy nr 1 spotkał się dziś z osobami handlującymi na Targowicy Miejskiej w Augustowie.

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Augustowie cyklicznie spotykają się ze społeczeństwem w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Dziś funkcjonariusz obsługujący rejon służbowy nr 1 spotkał się z osobami handlującymi na Targowicy Miejskiej w Augustowie. Podczas spotkania dzielnicowy poinformował o trwającym planie działania priorytetowego mającego na celu wyeliminowanie gromadzenia się osób, które w godzinach popołudniowych zakłócają spokój i porządek publiczny, spożywają alkohol, dewastują mienie oraz zaśmiecają rejon targowicy. Funkcjonariusz poinformował, że informacje o swoich spostrzeżeniach można zgłaszać anonimowo za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dzielnicowy apelował także o wzmożenie czujności przed kradzieżami, w tym kieszonkowymi, do których może dochodzić podczas przedświątecznych zakupów.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl*