Dzień Bezpiecznego Internetu - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Data publikacji 12.02.2018

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Augustowie odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Augustowie. Funkcjonariusze rozmawiali o zagrożeniach w sieci oraz sposobach ich unikania.

Augustowscy policjanci spotkali się dziś z uczniami Szkoły Podstawowej nr 6 w Augustowie.  To kolejne spotkanie w ramach obchodów „Międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu”. W trakcie wizyty, policjanci przedstawili zasady bezpiecznego korzystania z Internetu przez młodzież. Mundurowi zwrócili szczególną uwagę na  zachowania związane z cyberprzemocą, hejtem czy nawiązywaniem znajomości internetowych. Policjanci przypomnieli także młodym ludziom, że w trakcie wykorzystywania Internetu do komunikacji, należy pamiętać o szacunku do drugiej osoby, przy czym zaznaczali, że żaden użytkownik sieci nie jest anonimowy i ponosi odpowiedzialność za swoje działania.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl