Drzwi Otwarte KPP w Augustowie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Drzwi Otwarte KPP w Augustowie

Data publikacji 15.03.2018

Licealiści odwiedzili augustowskich policjantów. Mundurowi opowiadali o swojej pracy i zachęcali do wstąpienia w swoje szeregi

Dziś augustowskich policjantów odwiedzili tegoroczni maturzyści I LO w Augustowie. Spotkanie odbyło się w ramach „Drzwi Otwartych” jednostki. Uczniowie zwiedzali budynek komendy oraz dowiedzieli się od naczelników poszczególnych wydziałów, na czym polega praca policjantów w komórkach, którymi kierują. Funkcjonariusze zachęcali młodzież do wstąpienia w szeregi Policji, przy czym przedstawili aktualną ofertę pracy oraz udzielali niezbędnych informacji o naborze do służby.

Jeśli chcesz wykonywać ciekawy, wyjątkowy zawód, robić coś pożytecznego, mieć stabilną pracę – wstąp w nasze szeregi! Praca w Policji, to wyjątkowe powołanie i szlachetna przygoda naznaczona poświęceniem i oddaniem drugiemu człowiekowi. Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę - ZOSTAŃ POLICJANTEM w Komendzie Powiatowej Policji w Augustowie!

Zadzwoń i dowiedz się więcej: tel: 87 564 10 02. Pod tym numerem telefonu wykwalifikowani pracownicy Zespołu Prezydialnego Kadr i Szkolenia udzielą Ci wszelkich informacji dotyczących zasad prowadzonego naboru do służby w Policji. Nie czekaj, pierwsza tura naboru dla kandydatów, w ramach procedury otwartej konkursowej trwa do 20 marca 2018 roku.

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki REKRUTACJA, w celu zapoznania się z wymogami naboru do służby.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl