Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

XI Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego

Data publikacji 16.06.2014

W Augustowie został rozegrany XITurniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Pierwsze miejsce w tych rozgrywkach zajęli augustowscy policjanci.

W miniony piątek na boisku przy ul. I Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie został rozegrany XI Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Organizatorem tegorocznych rozgrywek byli augustowscy policjanci. Tradycyjnie w zawodach wzięło udział pięć drużyn. Zmagania zawodników z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, Placówki Straży Granicznej w Płaskiej, Placówki Straży Granicznej  w Lipsku, Placówki Straży Granicznej w Augustowie oraz Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie obserwowali koledzy, przyjaciele i rodziny grających, a także mieszkańcy powiatu. Po zaciętej sportowej walce pierwsze miejsce zdobyli augustowscy policjanci. Drugie miejsce należało do reprezentacji Placówki Straży Granicznej w Płaskiej, natomiast trzecie do Strażników Granicznych z Lipska. Oprócz zwycięskiego pucharu w ręce jednego z policjantów trafiła także statuetka najlepszego strzelca turnieju. Funkcjonariusz podczas rozgrywek  zdobył aż dziewięć bramek.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl