Zniszczył lusterka – zatrzymali go policjanci - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zniszczył lusterka – zatrzymali go policjanci

Data publikacji 20.03.2018

Augustowscy dzielnicowi zatrzymali 29 – letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna uszkodził lusterka w dwóch samochodach. Na widok mundurowych próbował uciekać, natychmiast został zatrzymany.

Wczoraj wieczorem, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie otrzymał informację o mężczyźnie, który uszkodził lusterka w dwóch samochodach. Ze zgłoszenia wynikało, że augustowianin podszedł do zatrzymującego się przed skrzyżowaniem ulicy Polnej z ulicą Rynek Zygmunta Augusta volkswagena i kopnął w jego prawe lusterko. Później zerwał prawe lusterko w zaparkowanym kilkadziesiąt metrów dalej oplu. Dzielnicowi po przybyciu na miejsce zatrzymali wandala. Okazało się, że jest to 29 – letni mieszkaniec Augustowa. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 2,9 promila alkoholu. Mężczyzna trzeźwieje teraz w policyjnym areszcie. Policjanci ustalają teraz jego zakres ospowiedzialności.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl*