„PATRZ I SŁUCHAJ” działania policjantów w Lipsku - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„PATRZ I SŁUCHAJ” działania policjantów w Lipsku

Data publikacji 17.04.2018

Policjanci spotkali się z rowerzystami z Zespołu Szkół Samorządowych w Lipsku. Mundurowi mówili o bezpieczeństwie osób poruszających się jednośladami oraz apelowali o używanie elementów odblaskowych.

Wczoraj, Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, wspólnie z funkcjonariuszami z Posterunku Policji w Lipsku, przeprowadzili działania profilaktyczne pn. „Bezpieczne podróżowanie rowerem”. Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach ogólnopolskiej kampanii pod hasłem „PATRZ I SŁUCHAJ” , do udziału w którym mundurowi zaprosili uczniów Zespołu Szkół Samorządowych w Lipsku. Podczas spotkania, policjanci przypomnieli podstawowe przepisy jakie dotyczą rowerzystów, omówili obowiązkowe wyposażenie, jakie powinien posiadać każdy rower i zachęcali podróżujących rowerami do używania kasków ochronnych. Podczas spotkania, mundurowi przekazali uczestnikom kamizelki odblaskowe zakupione przez samorząd Lipska oraz mówili apelowali do użytkowania ich podczas jazdy rowerem.     

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl