Bezpieczna droga do szkoły w Augustowie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczna droga do szkoły w Augustowie

Data publikacji 14.09.2011

Trwają działania bezpieczna droga do szkoły. Augustowscy policjanci przypominają najmłodszym uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dziś spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 4 w Augustowie.

W ramach działań ,,Bezpieczna droga do szkoły”, augustowscy policjanci realizują cykl spotkań z najmłodszymi uczniami szkół podstawowych. Przedsięwzięcie prowadzone jest w połączeniu z kampanią społeczną „Bezpieczna Droga z Radami SpongeBoba”. Dzisiaj funkcjonariusze spotkali się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Augustowie. Podczas spotkania mundurowi omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zwrócili szczególną uwagę na konieczność noszenia elementów odblaskowych przez dzieci. Prelekcja zakończyła się zajęciami praktycznymi, podczas których dzieci  ćwiczyły przechodzenie przez jezdnię na przejściu dla pieszych. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl